RVES Bublava s.r.o.

Popis společnosti

Společnost RVES Bublava s.r.o. se zabývá ekologickým zemědělstvím a to již více než 16 let. Hlavní náplní společnosti je ekologický chov masného skotu a ovcí pastevectvím a údržba pozemků. Společnost se zaměřuje na chov masných plemen jako Simental, Charolais, Highland, Česká straka a Aberdeen Angus a jejich křížence. Zvířata jsou chována přirozeně v biochovu bez hormonů, stimulantů a antibiotik s možností výběhu po většinu roku.

 

Společnost RVES Bublava s.r.o. hospodaří v Krušných horách, v Karlovarském Kraji, v okolí obce s rozšířenou působností Kraslice. Společnost v současné době provozuje 2 statky: v obci Bublava a obci Kámen. Hlavní zemědělská činnost je soustředěna na farmě Kámen.

 

Od roku 2010 je společnost RVES Bublava s.r.o. výhradním dodavatelem mladých býků a býků společnosti IQ Bio Delivery, která na český trh dodává české vyzrálé bio hovězí maso pod značkou IQ Bio Beef.

 

V roce 2011 jsme započali s intenzivní modernizací farmy Kámen a s rozšiřováním jejích ustájovacích kapacit. Do konce roku 2012 bude v jejím areálu realizován projekt vlastních bio jatek. V modernizaci farmy budeme i nadále pokračovat.