RVES Bublava s.r.o.

Penzion Bublava

Nabízíme Vám, také, kvalitní ubytování v Penzionu Bublava. Horský Penzion Bublava se nachází v Krušných horách 50 metrů od sjezdovky jednoho z nejmodernějších lyžařských areálů v České republice, v obci Bublava v nadmořské výšce 750m/n. Svou polohou je ideální jak pro milovníky zimních sportů (na lyžích až na sjezdovku, napojení na běžkařské stopy a Krušnohorskou magistrálu), tak i příznivce letní dovolené (je zde několik cyklostezek, široké možnosti procházek po okolí, sportovní a ostatní aktivity). Též se zde bude líbit těm, co rádi podnikají výlety. V blízkosti se nachází několik krásných měst a lázní jako jsou např. Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy lázně, Loket nad Ohří a Bečov nad Teplou s relikviářem svatého Maura. Malebné okolní horské vesničky obklopené čistou přírodou Krušných hor nabízejí přírodní zajímavostmi jako např. park Přebuz, SOOS, Božidarské rašeliniště apod. Penzion je umístěn na okraji obce Bublava s pěší dostupností do jejího centra. V obci je hraniční přechod s Německem umožňující pohodlné cestování k našim sousedům (například do blízkého aquaparku v Schönecku).

 

Klidná atmosféra našeho horského penzionu je podtržena jeho umístěním na kraji obce Bublava v půli sjezdovky na kopci Bleiberg. Z penzionu se otevírá příjemný pohled na klidnou obec, sjezdovku a na panorama Krušných hor. Penzion je obklopen travnatými porosty ohraničenými lesy. K penzionu náleží i dvě hřiště (tenis, volejbal, nohejbal) a soukromé parkoviště sloužící našim návštěvníkům. Součástí penzionu je i malebná restaurace s 50 místy k sezení, letní zahrádka, společenská místnost a oddělený salonek, který je vhodný pro větší skupiny či školy v přírodě. Tyto oddělené prostory jsou ideální pro pořádání soukromých oslav či svateb, nebo pro organizování školení a teambuildingy.

 

Společenská místnost s dětským koutkem potěší maminky s dětmi. V celém penzionu je možné se připojit k síti WIFI zdarma.


V restauraci pro Vás připravujeme pokrmy z BIO hovězího masa z naší farmy

 

Penzion nabízí svým hostům 13 hezkých pokojů s celkovou kapacitou 42 lůžek. Část pokojů má vlastní koupelnu s WC. Ostatní pokoje mají společné koupelny s WC na chodbě, přičemž jedna koupelna s WC je sdílena maximálně dvěma pokoji. Všechny koupelny prošly nákladnou a vkusnou rekonstrukcí, která uspokojí i nejvyšší nároky.